Automatyzacja pracy laboratoryjnej z robotyką i AI

Spark-Tech oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyzacji pracy laboratoryjnej, opartej na najnowszych modułach robotycznych oraz sztucznej inteligencji. Dzięki autorskim rozwiązaniom, takim jak Spark Tech Isolation and Biobanking System (STIBS), zapewniamy pełną integrację procesu laboratorium, począwszy od otwierania i zamykania probówek korkowych oraz zakręcanych, poprzez pipetowanie płynów, aż do śledzenia próbek za pomocą kodów graficznych (paskowych, 2D) lub RFID, analizując materiał biologiczny w oparciu o analizę obrazu i sztuczną inteligencję.

Nasze procesy wykonujemy w środowisku BSL2, co gwarantuje sterylną pracę bez kontaktu z próbką biologiczną. Dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji, nasze rozwiązania automatyzują cały proces laboratoryjny, co pozwala na skrócenie czasu oczekiwania na wyniki badań, redukcję kosztów oraz minimalizację ryzyka błędów.

Oferta Spark-Tech skierowana jest do szerokiej grupy klientów, w tym laboratoriów medycznych, farmaceutycznych, biotechnologicznych oraz badawczych. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie, począwszy od konsultacji z naszymi ekspertami, przez dostawę i instalację urządzeń, po szkolenia i wsparcie techniczne.

Dzięki naszym rozwiązaniom, ciesz się efektywniejszym procesem pracy laboratoryjnej dzięki automatyzacji. Skorzystaj z naszej oferty i zyskaj nie tylko na czasie, ale również na jakości badań.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji i indywidualnej wyceny usługi: office@spark-tech.eu.