What are you looking for?

Izolacja i krioprezerwacja komórek z krwi oraz szpiku kostnego.

Izolacja i krioprezerwacja komórek z krwi oraz szpiku kostnego.

W ramach usługi oferujemy manualną izolację PBMC oraz komórek szpiku z krwi obwodowej, szpiku kostnego i innych źródeł. Nasze doświadczenie w izolacji komórek na gradiencie stężeń oraz kontrolowanym mrożeniu do krioprezerwacji pozwala na uzyskanie wysokiej jakości komórek, gotowych do wykorzystania w badaniach naukowych.

Nasza usługa jest dostępna 6 dni w tygodniu, a wykonanie jej jest możliwe również automatycznie w oparciu o Spark Tech Isolation and Biobanking System (STIBS). Nasz zespół doświadczonych specjalistów posiada wiedzę i umiejętności, by sprostać wymaganiom klientów z różnych dziedzin nauki i medycyny.

W naszym laboratorium klasy 2 hermetyczności wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i metody izolacji, zapewniając jednocześnie kontrolę jakości i maksymalną ochronę próbek. Nasz zespół doświadczonych specjalistów posiada wiedzę i umiejętności, by sprostać wymaganiom klientów z różnych dziedzin nauki i medycyny.

Oferujemy również kontrolowane mrożenie do krioprezerwacji, która jest skutecznym sposobem na przechowywanie i zachowanie integralności komórek przez długi czas. Wysyłamy zamrożone komórki na suchym lodzie lub w ciekłym azocie, aby zapewnić ich bezpieczny transport.

Zapewniamy wysoką jakość naszych usług oraz terminowość wykonania. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat metodyki i kosztów naszych usług pod adresem email: office@spark-tech.eu.