What are you looking for?

Sekwencjonowanie nanoporowe III generacji dla badań naukowych i R&D

Sekwencjonowanie nanoporowe III generacji dla badań naukowych i R&D

Oferujemy usługę izolacji i sekwencjonowania próbek DNA lub RNA w oparciu o najnowsze technologie sekwencjonowania nanoporowego III generacji (Oxford Nanopore) oraz analizy wyników. Nasza usługa dedykowana jest badaniom R&D oraz badawczym dla protokołów i materiału klienta.

Platforma oparta na sekwencjonowaniu nanoporowym zapewnia nieporównywalną jakość i dokładność sekwencjonowania, co umożliwia wykrycie nawet najmniejszych mutacji w genomie. Do celów analizy wyników wykorzystujemy aplikacje dostępne na platformie epi2me, takie jak np. metagenomika, analiza genomowa, analiza metylacji DNA, sekwencjonowanie pełnogenomowe i wiele innych.

Nasza usługa jest dedykowana dla zamówień oznaczenia większej ilości próbek (powyżej 20) oraz dla klientów zainteresowanych kompleksowym podejściem do swojego badania, które obejmuje sekwencjonowanie oraz analizę wyników w jednym miejscu. Zapewniamy profesjonalne podejście, doradztwo i dostosowanie usługi do potrzeb naszych klientów.

W celu uzyskania szczegółów dotyczących metodyki badawczej oraz wyceny usługi, zapraszamy do kontaktu pod adresem email: office@spark-tech.eu.