Analiza mikrobiomu jelitowego – kontrola diety i stanu zdrowia!

Zbadaj swój mikrobiom jelitowy i zdobądź cenne informacje o swoim zdrowiu

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca uwagę na swoje zdrowie i stara się zadbać o swoją dietę i styl życia. Jednym z kluczowych elementów dobrego samopoczucia jest odpowiednia flora bakteryjna jelit. Dlatego oferujemy Państwu analizę mikrobiomu jelitowego, która pomoże kontrolować dietę i zdiagnozować rzadkie lub trudne do wykrycia szczepy bakterii i grzybów.

Nasza usługa polega na sekwencjonowaniu DNA zebranej próbki kału, co pozwala na identyfikację wszystkich gatunków bakterii i grzybów obecnych w jelitach. Nasza analiza pozwoli na otrzymanie kompleksowego raportu dotyczącego mikrobiomu jelitowego, który uwzględnia liczne aspekty, takie jak różnorodność mikroorganizmów, potencjalne zagrożenia zdrowotne oraz rekomendacje dotyczące diety i suplementacji.

Zastosowanie najnowszej technologii sekwencjonowania III generacji umożliwia niespotykaną dotychczas dokładność, metoda identyfikuje wszystkie obecne w próbce mikroorganizmy na poziomie gatunku, co pozwala na lepsze zrozumienie swojego organizmu oraz podejmowanie lepszych decyzji dotyczących zdrowia. Nasza analiza może być szczególnie przydatna dla osób z podejrzeniem zaburzeń mikrobiomu, takich jak nietolerancja laktozy, choroba Leśniowskiego-Crohna czy zespół jelita drażliwego.

Zapewniamy Państwu szybką i precyzyjną analizę, wykonaną przez naszych doświadczonych specjalistów. Jesteśmy pewni, że nasza usługa przyczyni się do poprawy Państwa samopoczucia i zdrowia, dzięki czemu będą mogli Państwo cieszyć się pełnią życia.

Skorzystaj z naszej oferty już dziś i zbadaj swój mikrobiom jelitowy!
Nasza analiza może pomóc Ci w kontroli diety oraz w diagnozowaniu rzadkich lub trudnych do wykrycia bakterii i grzybów.

Zainteresowanych usługą zapraszamy do kontaktu pod adresem email: office@spark-tech.eu.